Home cinsiyet seçimi Kıbrıs Taşıyıcı Annelik
taşıyıcı anne

Kıbrıs Taşıyıcı Annelik

by wpuzman

Taşıyıcı Anne Seçimi

Taşıyıcı anne seçimi oldukça önem verilmesi gereken bir konudur. Kıbrıs’ta taşıyıcı anne fiyatları da yapılacak uygulamaya göre değişmektedir. Taşıyıcı anne ile çocuk sahibi olmak isteyen çiftler, anlaşmaya vardıkları taşıyıcı annenin kalıtsal veya bulaşıcı hastalıklarının olup olmadığından emin olmalıdır.

Tedaviye Nasıl Başlanır?

Öncelikle, gerekli yasal mevzuat hazırlanmadan ve taşıyıcı anne bulunmadan, gerekli muayene ve testlerin yapılarak nasıl bir tüp bebek tedavisi uygulanacağına karar verilir. Eğer yumurta ve sperm hücreleri çiftlerden alınacaksa, doğal olarak donör arayışına girilmeyecektir. Ancak anne ve baba adayları için gerekli inferlite testleri yapılmalı ve en uygun tedavi protokolü hazırlanmalıdır. Muayene protokolüyle beraber yapılacak tedavi yöntemi, kullanılacak ilaçların türü ve dozajı  ve taşıyıcı anne fiyatları belirlenir.  Son olarak da taşıyıcı anne arayışına başlanır.

Uygun görülen taşıyıcı anne adaylarının tüm bilgileri dosya halinde anne-baba adaylarına iletilir. Anne-baba adayları da, gerekli kararı verip taşıyıcı anneyi seçtikten sonra, yasal mevzuata göre uygun protokoller hazırlanarak işlemler başlatılır.

Benzer Yazılar