Home cinsiyet seçimi Kıbrıs Taşıyıcı Annelik

Kıbrıs Taşıyıcı Annelik

by wpuzman

Taşıyıcı Anne

Taşıyıcı anne seçimi oldukça mühim bir konudur. Kıbrıs’ta taşıyıcı anne fiyatları da uygulanacak işlemlere göre şekil almaktadır. Taşıyıcı anne ile çocuk sahibi olmak isteyen çiftler, anlaştıkları taşıyıcı annenin hastalıklarının olup olmadığından emin olmalıdır. Bu nedenle, merkezimizde her türlü sağlık taraması uygulandıktan sonra işlemlere başlamaktayız.

Anne ve baba adayları için de gerekli testler yapılmalı ve en uygun tedavi protokolü hazırlanmalıdır. Muayene protokolüyle beraber yapılacak tedavi işlemi, kullanılacak ilaçların türü ve dozajı  ve taşıyıcı anne fiyatları belirlenir. 

Uygun görülen taşıyıcı anne adaylarının tüm bilgileri dosya halinde anne-baba adaylarına iletilir. Anne-baba adayları da, gerekli kararı verip taşıyıcı anneyi seçtikten sonra, yasal mevzuata göre uygun protokoller hazırlanarak işlemler başlatılır.

2014 yılından günümüze gebelik oranlarını en yüksek seviye de tutabilmek için merkezimiz, kliniklerimizle birlikte sürekli olarak tıbbi ekipman ve protokolleri güncel tutmaktadır. Dilerseniz bizzat hastane ve kliniklerimizden bu raporları aracılığımızla temin edebilirsiniz. 

Kıbrıs’ta Taşıyıcı Anne Fiyatları

Kıbrıs taşıyıcı anne fiyatları, ilk önce çiftlerin test sonuçları doğrultusunda belirlenen tedavi yöntemlerine, kullanılacak ilaçlara ve dozajlarına göre şekil almaktadır.

İlk adımı attığınız andan itibaren koordinatörlüğünüz uzman arkadaşlarımız tarafından karşılanıyor. Tıbbi alanda ise hem Gürcistan’da hem de Kıbrıs’ta tüp bebek alanında uzman doktorlarımız, embriyologlarımız ve koordinatörlerimiz tedavinizi yürütüyor. Ekip, hastane ve doktorlarımızla tanışmak için bize ulaşın.

Benzer Yazılar