Neden Biz ?

1- Başarı oranımız

2014 yılından günümüze gebelik oranlarını en yüksek seviye de tutabilmek için merkezimiz, kliniklerimizle birlikte sürekli olarak tıbbi ekipman ve protokolleri güncel tutmaktadır. Dilerseniz bizzat hastane ve kliniklerimizden bu raporları aracılığımızla temin edebilirsiniz. Son 3 sene ortalaması baz alındığında başarı oranlarımız;

İlk adımı attığınız andan itibaren koordinatörlüğünüz uzman arkadaşlarımız tarafından karşılanıyor. Tıbbi alanda ise hem Gürcistan’da hem de Kıbrıs’ta tüp bebek alanında uzman doktorlarımız, embriyologlarımız ve koordinatörlerimiz tedavinizi yürütüyor. Ekip, hastane ve doktorlarımızla tanışmak için bize ulaşın.

Gürcistan’da Amerikan sertifikalı hastanemiz ile Kıbrıs’ta Avrupa protokollerini güncel olarak takip eden son teknoloji tıbbi teçhizatlara sahip hastanemiz içeri adım attığınız andan itibaren size başarıya ne kadar yakın olduğunuzu hissettiriyor.

Hastanelerimiz ve laborratuvarlarımızı görmek için bize ulaşın.

Bizimle iletişime geçtiğiniz anda sağlık durumunuz ve tüm ek koşullarınızı gözden geçirip size özel tedavi protokolünü belirliyoruz. Size en uygun seçenekleri, tüm şeffaflığıyla sunuyor seçimi birlikte yapıyoruz.

150’nin üzerinde jinekolojik ve sosyal şartları onaylanmış gönüllü taşıyıcı anne adayımız ile en geniş yumurta donor veritabanı sayesinde, bekletmeyi ortadan kaldırıyoruz. Tedaviye karar verdiğiniz anda başlama imkanı sunuyoruz.
Merkezimiz, hasta gizliliği politikasını ciddiye almaktadır. Tedaviniz ile ilgili hiç bir detay izniniz olmadan bir başkası ile paylaşılmamaktadır.
Önemli bilgi: 2018 yılında yeni çıkan yasaya göre Taşıyıcı Annelik ile ilgili reklam, tanıtım, görüşme, bilgilendirme ve aracılık yapmak yasaklandığından Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde yasaya aykırı bu tür faaliyetler yürütülmemektedir. Özgür iradesi ile Taşıyıcı Annelik yoluyla çocuk sahibi olmak ve bu konu hakkında bilgi almak isteyen aileler bu işlemin yasal olduğu Gürcistan ya da Kıbrısta bulunan kliniklerimize bizzat başvurabilir ya da bize ulaşarak bilgi alabilirler. Klinik, doktor ve ekibimiz ile ilgili bilgi almak için bize ulaşın.

BİZE BIRAKIN ! Başladığınız andan itibaren bebeğinize ulaşana kadar her ayrıntıyı planlıyoruz.

“Bizimle daha önce bu yolda mutluluğa ulaşmış ailelerimiz, sizi en iyi anlayan kişilerdir. Dilerseniz bazılarıyla tanışıp, bilgi alma şansına da sahip olabilirsiniz.”