Home Genel Taşıyıcı Annelik
taşıyıcı annelik

Taşıyıcı Annelik

by wpuzman

Tüm canlılar bir yaşam döngüsü içerisinde doğar, yaşar ve ölürler. İnsanın yaşam döngüsü bebeklik, çocukluk, ergenlik, yetişkinlik ve yaşlılık olmak üzere 5 bölümden oluşur.  

Her bölümde belirli gelişim özellikleri ve bu gelişim özellikleri sebebiyle bazı dönemsel ihtiyaçlar oluşur. Yetişkinlik döneminin önemli olan ihtiyaçları arasında, çalışmak, üretmek ve bir aile kurup çocuk sahibi olmak sayılabilir.

Bu sebepledir ki; yetişkinlerin büyük bir kısmı anne yada baba olmayı hayal etmektedirler. Bu hayali gerçekleştirmek, bir takım sağlık problemleri sebebiyle her zaman doğal yollarla mümkün olamayabilir. Bu durumda tüm yollar denendikten sonra çiftler bu hayallerini gerçekleştirmek için taşıyıcı anne seçeneğini düşünmeye başlarlar.

Taşıyıcı annelik sürecinin nasıl işlediği, yasal olup olmadığı, ve uygulama süreci hakkında bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Taşıyıcı annelik yöntemini, Tüp bebek alanında uzman ekibimizle, son teknoloji hastane ve laboratuvarlarımızda uygulamaktayız. Ekip, hastane ve doktorlarımızla tanışmak için bize ulaşın.

Kimler Taşıyıcı Annelik Yöntemiyle Bebek Sahibi Olabilir?

  • Rahmini yaşadığı sağlık problemlerinden dolayı aldırmak zorunda kalan kadınlar
  • Doğuştan rahmi olmayanlar
  • Rahimi embriyonun tutunmasına olanak verecek yapıda olmayan ve gerekli koşulları tam anlamıyla sağlayamayanlar
  • Daha önceki süreçlerde birçok defa gebelik gerçekleşse de gebeliğinin devamı gelmeyenler ve düşük yapanlar
  • Kadın hastalıkları harici doğum yapması hayati risk oluşturacak şekilde sağlık problemleri olanlar.

Benzer Yazılar