Home cinsiyet seçimi Taşıyıcı Annelik Hizmetleri
taşıyıcı anne

Taşıyıcı Annelik Hizmetleri

by wpuzman

Gebelik yaşayamama sorunları ile mücadele eden birçok çift için taşıyıcı annelik çoğunlukla ebeveynlik hayalini gerçeğe dönüştürmek için son bir umuttur. Maalesef ki, birçok ülkede yasaklanmıştır. Her insanın, ebeveynlik hayaline sahip olmayı hak ettiğine inandığımız için, BBtaşıyıcıannelik olarak, tüm dünyadaki her kesimden insanlara hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

BBtaşıyıcıannelik olarak , her bireyin ebeveyn olmak hakkında aynı haklarlara sahip olduğuna inanıyoruz, bu nedenle, yasal gerekliliklerin yerine getirilmesi ve bu işleme başvuran çiftin haklarını korumak amacı ile taşıyıcı annelik konusunda uzman olan ekibimiz, Kıbrıs için başvuran çiftler adına devletten izin prodesüdürünü tamamlar.

Gürcistan’da başvuran çiftler için ise taşıyıcı anne ile Gürcistan devleti tarafından yetkilendirilmiş noterde hem Türkçe hem de Gürcüce hazırlanan, ailenin ve doğacak bebeğin tüm haklarını koruyan düzenlemeleri içeren kontratın yapılmasını sağlar.

Böylece taşıyıcı anne doğum yaptıktan sonra doğacak olan bebek tamamı ile çifte ait olur ve taşıyıcı anne bebek üzerinde hak talep edemez. Buna ek olarak doğum sertifikasında anne olarak genetik annenin adı, baba olarak da genetik babasının adı yazılmaktadır.
Bu işlemi bekar erkekler de bebek sahibi olmak için prosedürlere uygun olarak yaptırabilirler.

Bu yöntemle doğan bebekler kendi anne ve babasının genetiğini taşırlar, yani bebeğin biyolojik anne ve babasıdırlar.
Bebek taşıyıcı anneden hiçbir gen almaz. Yumurtalığın ve/veya spermin olmaması, yumurta ve/veya sperm kalitesizliği, yumurta sayısında azalma, genetik problemler vb. durumlarda taşıyıcı annelik işlemine ek olarak yumurta ve sperm donasyonu yapılabilmektedir.

Benzer Yazılar