Home donasyon Taşıyıcı Annelik Süreci

Taşıyıcı Annelik Süreci

by wpuzman

Taşıyıcı Annelik, herhangi bir tıbbi nedenden ötürü bir bebeği doğal bir şekilde doğurmaya fiziksel olarak uygun olmayan ebeveynler ve çiftler için ideal bir seçenektir. Çiftleri taşıyıcı annelik için ikna eden bazı genel sebepler şunlardır:

  • Bir kadının – rahminin arızalanması veya IVF döngülerinin tekrarlanmaması gibi sorunlarla karşı karşıya olması
  • Bir kadının tıbbi olarak uygun değilse veya kariyer ve yaşamdaki diğer sorunlar nedeniyle belirli bir yaşı geçmiş olması

IVF uzmanlarının, başka bir kadının rahminde amaçlanan çiftler için bir bebek düşünmek için yapılan bu tıbbi süreç, kendi bebeklerini yasal bir şekilde ve güvenli bir tıbbi süreçle arayan çiftler için bir nimettir. Kıbrıs’ta taşıyıcı anneliğin karşılanış biçimi daha hoşgörülü ve özgürlükçüdür.

Örneğin Kıbrıs’taki düzenlemeler, taşıyıcı anneye embriyo transfer edilmesine izin vermektedir- merkezler, hiçbir yasal zorlukla karşılaşmadan, embriyoyu müstakbel ebeveynlerden taşıyıcı anneye transfer edebilirler. Kesin bir anlaşmanın devreye sokulacağından emin olabilirsiniz. Böylelikle her iki tarafın da şartlardan, tedavi seçeneklerinden ve ilişkili maliyetlerinden memnun olması garantilenmiş olacaktır. Kıbrıs, oldukça yüksek yaşam standartları ve uygun fiyatlı geçim masrafları olan bir ülkedir. Tedaviniz için buraya yapacağınız yolculuğa değeceğinden emin olabilirsiniz.

Gürcistan’daki taşıyıcı hizmetler, diğer ülkelerden çok daha düşük maliyetli olan, özellikle İngiltere ve ABD gibi gelişmiş ülkelerde en uygun maliyetli hizmetlerdir. Buna ek olarak, dünya standartlarında hastaneler ve doktorlar size doğru tedaviyi nasıl sağlayacağınızı çok iyi biliyorlar.

Taşıyıcı annelik ve tüp bebek konusunda yüksek başarı oranı ile kaygı seviyenizi en alt noktalarda tutarak, gönül rahatlığıyla tedavinizi yürütmenizi sağlıyoruz.

BİZE BIRAKIN ! Başladığınız andan itibaren bebeğinize ulaşana kadar her ayrıntıyı planlıyoruz.

“Bizimle daha önce bu yolda mutluluğa ulaşmış ailelerimiz, sizi en iyi anlayan kişilerdir. Dilerseniz bazılarıyla tanışıp, bilgi alma şansına da sahip olabilirsiniz.”

Benzer Yazılar