TÜP BEBEK

IVF, hamile kalmanıza yardımcı olmak için döllenme, embriyo gelişimi ve implantasyon konularında size yardımcı olan in vitro fertilizasyondur. In Vitro Fertilizasyon, laboratuvarda yumurta ve spermin karıştırılması işlemidir. Döllenmiş yumurta rahminize yerleştirilir. Tüp bebek tedavisi denilen bu işlemleri sürdürmek için izlenen adım adım bir süreç vardır. Tüp bebek birçok adımı içerir ve sürecin tamamlanması birkaç ay sürer. Kişinin vücut yapısına bağlıdır, bazen ilk denemede işe yarar, bazen tek seferde yapılır. Tüp bebek, doğurganlıkla ilgili sorunlarınız varsa hamile kalma olasılıklarını genişletmek için harika bir yöntem olabilir. Kişi ilk başta yumurtaları olgunlaştırmak ve döllenmeye hazır hale getirmek için ilaç kullanır. Yumurtalar işlemle vücudunuzdan çıkarılır ve spermin yumurtaları döllemesi için laboratuvarda sperm ile karıştırılır. Bu embriyo veya döllenmiş yumurta doğrudan rahme aktarılır ve hamilelik gerçekleşir.

İn vitro fertilizasyon prosedürünün başarısı, birçok duruma bağlıdır. Bunların başlıcaları, kayıtlı gebeliklerin ve canlı doğumların sayısıdır. Bu nedenle, tüm faktörleri önceden kabul etmek ve değerlendirmek, şansınızı artırmanıza yardımcı olabilir. Bununla birlikte, en başarılı kısırlık tedavilerindeki lider rol, üstesinden gelebileceği çok çeşitli infertilite sorunları nedeniyle IVF’ye aittir, mesela fallop tüpleri, açıklanamayan kısırlık veya sperm hareketliliği sorunları… Tüp bebek süreci klinik laboratuvarında gerçekleştiği için hem kadın hem de çocuk için güvenlidir. Oldukça yetenekli uzmanlar tarafından izlenir ve gerçekleştirilir. Tıp merkezi, döllenmenin tüm sürecini kontrol etmek için gerekli tüm kontrolleri ve analizleri yapar ve tüm varsayımsal risklerin önlenmesi için çalışır.

BİZE BIRAKIN ! Başladığınız andan itibaren bebeğinize ulaşana kadar her ayrıntıyı planlıyoruz.

“Bizimle daha önce bu yolda mutluluğa ulaşmış ailelerimiz, sizi en iyi anlayan kişilerdir. Dilerseniz bazılarıyla tanışıp, bilgi alma şansına da sahip olabilirsiniz.”