Home Genel Yumurta Bağışı içeren Taşıyıcı Anne Programı için prosedür nasıl işler?

Yumurta Bağışı içeren Taşıyıcı Anne Programı için prosedür nasıl işler?

by wpuzman

Öncelikle web sitemiz aracılığıyla ulaşarak, sahip oldukları özel gereklilikler ve programa katılmaya istekli oldukları tarihler hakkında bilgi alabilirler.

Tarihler üzerinde anlaşmaya varılması halinde, çocuk sahibi olmak isteyen kişiler donör seçim sürecine başlamış olur.

Bu aşamadan sonra ise ebeveynler bize pasaportlarının kopyalarını gönderirler ve sonrasında sözleşmeyi imzalarız. Sözleşme elektronik olarak gönderilebilir . Ödeme alındıktan sonra yumurta donörünün tam taraması gerçekleştirilir ve hazırlıklara başlamak için hazır hale gelinilir. Bu işlemler sonrasında ise belirlenen tarihlerde Tüp Bebek prosedürü gerçekleşir. Ebeveynlerin yumurta alımının kesin tarihlerinin ne olacağını önceden belirlemek zor olacağı için, ebeveynlerin yaklaşık 5 gün boyunca mevcut olması gerekmektedir.

Sobraki adımlar ise embriyoların taşıyıcı anneye aktarılmasından sonra gelen yumurta alımı ve döllenme süreçleridir. Üçüncü güne ait embriyoyu transfer etmek yaygın bir uygulamadır. Fakat, beşinci gün blastosist embriyo transferi de ebeveynlerin isteği üzerine yapılabilmektedir.

İlk hamilelik onayı; HCG testleri embriyo transferinden 14-16 gün sonra yapılır. Ebeveynler test sonuçlarını aynı gün veya ertesi sabah erkenden alacaktır. HCG’nin ilgili seviyesi ilk testle doğrulanırsa, gebeliği onaylamak için süreci iki gün sonra tekrar ederiz. Embriyo transferinden bir ay sonra ilk ultrason gerçekleştirilir.

BİZE BIRAKIN ! Başladığınız andan itibaren bebeğinize ulaşana kadar her ayrıntıyı planlıyoruz.

Benzer Yazılar